purkštukai suteikia kontroliuojamą vandens srautą
Nuolaida 20%

Laistymo purkštukai

Laistymo purkštukai skirtingai nuo lašelinio drėkinimo, padidina oro drėgmę paviršiniame sluoksnyje ir sumažina dirvožemio temperatūrą. Stacionarios purkštukinės laistymo sistemos užtikrina aukštą laistymo greitį ir optimalų laistymo dažnį net karščiausiu ir sausiausiu periodu.

Kai rankiniu būdu laistote savo sodą ar želdyną, jūs naudojate daugiau vandens, nes vanduo teka pro šonus ir daugiau vandens tenka naudoti pakartotinai. Laistymo purkštukai suteikia kontroliuojamą ir efektyvų vandens srautą, kuris leidžia vandeniui pasiekti ten, kur jis reikalingas, o ne prasiskverbti per plyšius ir nuteketi be naudos.

Laistymo purkštukai skirstomi į rotorinius ir statinius purkštuvus

Rotoriniai-purkstuvai

Rotoriniai purkštuvai

Rotoriniai purkštuvai – tai natūralaus lietaus principu pagrįstas drėkinimo būdas. Vanduo paskirstomas per vamzdžių sistemą ir purškiamas į orą per purkštukus (purkštuvus), kurie pasiskirsto į mažus lašelius. Sėkmingai naudojamas vejose, mažuose šeimos ūkiuose ir dideliose aikštėse.

Statiniai purkštuvai

Statiniai purkštuvai naudojami vejai ir gėlėms laistyti nedideliuose plotuose. Statinio purkštuvo maksimalus drėkinimo spindulys priklauso nuo sumontuoto antgalio, pavyzdžiui, su nereguliuojamo kampo statiniu antgaliu jis siekia 5 metrus, o su MP Rotator antgaliu – jau iki 9 metrų.

Statiniai-purkstuvai

Statinius purkštuvus rekomenduojama naudoti nedideliuose vejos plotuose, kompleksinio kraštovaizdžio planavimo sąlygomis, šlaituose, gėlėms, nedideliems augalams ir krūmams laistyti, kur rotorinio purkštuvo naudojimas neefektyvus.

Daugumoje skirtingų gamintojų statinių purkštuvų galvos gali skirtis savo galimybėmis ir paskirtimi.

Sveiki