Dekoratyvinio-tvenkinio-irengimas-sklype

Dekoratyvinio tvenkinio įrengimas

Dekoratyvinio tvenkinio įrengimas yra pagrindinė mūsų specializacija. Norėdami užsisakyti tvenkinio įrengimą, tereikia parodyti jums patinkančio tvenkinio nuotrauką arba žodžiais paaiškinti, kokio tvenkinio norite. Per trumpą laiką mūsų specialistai apskaičiuos dekoratyvinio tvenkinio įrengimo kainą, suteiks visus reikalingus patarimus ir pradės įgyvendinti projektą.

VandensImperija  teikia visą paslaugų spektrą, baseinų ir kitų vandens telkinių įrengimą, naudojant naujausios kartos medžiagas. Dirbame su įvairaus tipo objektais Vilniuje ir Vilniaus rajone. Iš anksto susitarus galimas išvykimas į kitus Lietuvos rajonus.

Net jei jūs ne tas laimingasis kuriam nepriklauso sklypas esantis ant ežero kranto, tai nėra priežastis nusiminti. Šiuolaikinės technologijos ir medžiagos leidžia savarankiškai atlikti dekoratyvinio tvenkinio įrengimą, pakanka turėti noro ir reikiamų lėšų. Nepaisant visų sunkumu, varginančio ir brangaus laiko, rezultatas to vertas. Apie tai, kokį tvenkinį galima statyti, kokių medžiagų reikia, taip pat kaip tinkamai prižiūrėti jūsų tvenkinį, sužinosite iš šio straipsnio.

Visi dirbtiniai tvenkiniai pagal paskirtį gali būti:

Dekoratyviniai tvenkiniai yra skirti pagražinti sklypo teritoriją, leidžiantis sukurti vientisą kraštovaizdžio kompoziciją. Dėl tokių tvenkinių sklypo plotas vizualiai atrodo didesnis. Šiuose tvenkiniuose galima veisti dekoratyvines žuvis.

Šeimos tipo tvenkinys.

Jis išsiskiria natūralia išvaizda, paprasta išdėstymo technologija ir nedideliu dydžiu.

Sportinio tipo tvenkinys.

Jei jus domina tvenkinys kuris atrodytų kaip baseinas, rinkitės sportinio tipo konstrukciją. Ji pasižymi taisyklingomis formomis.

Meniškas tvenkinys.

Jo vertė slypi architektūriniame ir kraštovaizdžio apiforminime, sudėtingoje hidraulinėje sistemoje. Tokio tvenkinio statybai reikia naudoti ne pačias paprasčiausias ir pigiausias medžiagas. Tokio tvenkinio kaina gali būti nemaža.

Dirbtinis tvenkinys gali būti sudarytas iš kelių zonų:

Norint zonas atskirti, galima pasinaudoti dugno reljefu, atskirti smulkiu tinkleliu, plūdemis esančias tvenkinio paviršiuje.

Jei noritei tvenkinyje veisti žuvis , atminkite, kad esant 1,5–2 m rezervuaro gyliui, 1–10 žuvų (priklausomai nuo jų dydžio) turėtų turėti bent vieną kvadratinį metrą paviršiaus.

Kaip pradėti statyti tvenkinį ?

Verta žinoti, kad tiek mikroklimatas, tiek vietovės ekologija priklauso tiek nuo natūralaus, tiek nuo dirbtinio tvenkinio. Gana dažnai gali susiklostyti situacija, kai tvenkinio statyba bus neįmanoma arba itin problemiška.

Verta žinoti, kad tiek mikroklimatas, tiek vietovės ekologija priklauso tiek nuo natūralaus, tiek nuo dirbtinio tvenkinio. Gana dažnai gali susiklostyti situacija, kai tvenkinio statyba bus neįmanoma arba itin problemiška.

Dekporatyvinio tvenkinio įrengimo sąlygos

Nusprendę savo sklype įrengti dirbtinį prūdą patikrinkite, ar įmanoma laikytis dekporatyvinio tvenkinio įrengimo sąlygų:

Kraštovaizdžio tvenkiniui, kuris turėtų natūralią formą, geriausia vieta bus giliai sode – šalia pavėsinės arba netoli nuo namų terasos. Tokiu atveju visada galėsite patogiai įsitaisę grožėtis vandens paviršiumi.

Nusprendę dėl būsimos tvenkinio vietos ir dydžio, galite pradėti galvoti apie reikalingas medžiagas, kurios leistų per trumpą laiką ir su minimaliomis pastangomis įrengti tvenkinį.

Patogiausias ir ekonomiškiausias pasirinkimas tvenkinio įrengimas savo rankomis gali būti vadinamas rezervuaro klojimas specialia drėgmei atsparia plėvele. Pakalbėsime apie šį metodą išsamiau.

Dekporatyvinio tvenkinio įrengimo etapai

Dekporatyvinio tvenkinio įrengimo etapai:

10 etapų

Sveiki