Automatinė laistymo sistema viską padarys už jus
Nuolaida 20%

Laistymo sistemos

Laistymo sistemos neabejotinai prisideda prie namų ūkio darbų palengvinimo. Be to, norėdami, kad jūsų veja augtų tolygiai ir būtų vešli, jai yra būtinas automatinis laistymas. Kad geriau suprastume kam jis yra reikalingas, ir kodėl kitos alternatyvos nėra geriausias variantas, panagrinėkime sistemos privalumus.

Automatinės laistymo sistemos egzistuoja jau seniai, tačiau tobulėjant technologijoms jos tampa vis populiaresnės. Daugelis namų savininkų, kraštovaizdžio dizainerių ir sodininkų renkasi šias sistemas, nes jos turi daugybę privalumų, dėl kurių augalus laistyti patogiau, efektyviau ir ekonomiškiau. Jei jums įdomu, kodėl turėtumėte investuoti į automatinę drekinimo sistemą, skaitykite toliau, kad sužinotumėte kai kuriuos privalumus.

Įrengiant veją reikia atsiminti, kad jai reikia daug drėgmės. Kad sistema būtų kokybiška, būtina užtikrinti vandens prasiskverbimą į dirvą bent 5-6 cm, o tai padės išlaikyti vejai skirtą žalumą.

Ne kiekvienas turi galimybę skirti daug dėmesio vejai. Čia į pagalbą ateina automatinis vejos laistymas, savaime pasirūpinantis vešlia vejos žaluma. Tereikia kruopščiai sureguliuoti jo automatiką.

ismanieji valdikliai

Optimaliai parinkta automatika gali sumažinti vandens sąnaudas, be to, labai pagerins pasodintų augalų išvaizdą.

Privalumai ir trūkumai

Norėdami, kad žolė atrodytų sveikai, būtų vešli ir gerai augtų, jai reikalinga atitinkama priežiūra. Žolė, kaip ir kiti augalai, kenčia nuo drėgmės trūkumo, pradeda blukti ir gelsti, formuojasi dėmės, į kurias nemalonu žiūrėti. Apsvarstykite pagrindines jo įrengimo taisykles, tipus, privalumus ir trūkumus.

Privalumai

Padidina turto vertę
Prižiūrėtas sodas ar veja gali padidinti jūsų turto vertę. Automatinė laistymo sistema užtikrina, kad jūsų augalai būtų sveiki ir gerai prižiūrimi, todėl jūsų turtas gali tapti patrauklesnis potencialiems pirkėjams.

Sistemos lankstumas
Automatinės laistymo sistemos yra labai lankščios. Jos gali būti užprogramuotos laistyti konkrečias jūsų sodo ar vejos vietas ir gali prisitaikyti prie jūsų augalų poreikiu. Tai reiškia, kad galite pritaikyti savo laistymo sistemą, kad ji atitiktų unikalius jūsų kraštovaizdžio poreikius.

Dvasios ramybė
Galiausiai ramybę gali suteikti automatinė laistymo sistema. Nereikia jaudintis, kad pamiršite palaistyti augalus arba išvyksite atostogų ir paliksite augalus nelaistytus. Sistema palaistys jūsų augalus už jus, užtikrindama, kad jie išliktų sveiki ir gyvybingi.

Trūkumai

Nors automatinei drekinimo sistemai gali prireikti pradinių investicijų, ilgainiui ji iš tikrųjų gali sutaupyti pinigų. Sumažindami vandens suvartojimo kiekį galite sutaupyti pinigų už sunaudoto vandens sąskaitas. Be to, sveikiems augalams ir vejai reikia mažiau trąšų ir pesticidų, o tai reiškia, kad galite sutaupyti pinigų šiems produktams.

Laistymo sistemos įrengimas

Labai dažnai kyla klausimas, kaip įrengtį šią sistemą. Kokie yra etapai. Kokios yra taisyklės ir nuostatos. Atkreipkite dėmesį, kad nesilaikant parametrų, laistymo sistemos įrengimas gali veikti netinkamai ir neefektyviai.

Statinis-purkštukas-laisto-veja
Rotorinis-laistynas
daug-dregmes-laistymas
laistymo-sistemos-irengimas
laistymo-sistemos

Dažniausiai naudojamos trys laistymo sistemos rūšys:

Purkštukinis

Kaip malonu karštomis tvankiomis dienomis jausti vėsaus vandens purslus. Augalai taip pat turi pailsėti nuo karščio ir kaitrios saulės. Ir tam padeda purkštuvai kurie purškia vandenį, apgaubia augalus švelnia vėsa.

Kapiliarinis

Pagrindinis kapiliarinio drėkinimo bruožas yra jo veikimo principas, kai drėgmė tiekiama tiesiai į šaknų sistema.

Lašelinės sistemos leidžia tiekti vandenį mažomis dozėmis tiesiai augalams į šaknis. Vanduo tiekiamas automatiškai tiksliai tiek, kiek reikia tam tikros rūšies augalams laistyti.

Tuo pačiu metu lašelinis drėkinimas nepriklauso nuo jūsų lauko ar sodo reljefo. Nesvarbu, ar tai aikštelė ar kalnas ar dauba – visi augalai vandens gauna vienodai.

Lašelinis laistymas yra ekonomiškas ir efektyvus augalų drėkinimo būdas. Vykdydami šiame straipsnyje aprašytus veiksmus, galite patys pasidaryti lašelinį drėkinimą, taip sutaupydami pinigų montavimo išlaidoms.

Lašelinis drėkinimas turi daug privalumų, įskaitant vandens taupymą, piktžolių augimo mažinimą, lengvumą montuoti ir ekologiškumą. Įdiegę lašelinį drėkinimą galite mėgautis sveikesniu sodu ir sumažinti vandens sąskaitą.

Laistymo sistema pasidaryk pats

Laistymo sistema pasidaryk pats. Kaip patiems pasidaryti automatinę laistymo sistemą?.

Laistymo sistemos pasidaryk pats tapo vis populiaresnės tarp sodininkų ir namų savininkų, kurie nori sutaupyti laiko ir pinigų, išsaugant sveiką ir vešlią veją ar sodą. Automatinė sistema gali padėti jums pasiekti šį tikslą, užtikrindama nuoseklų augalų drekinimą, sumažindama vandens suvartojimą ir užkirsdama kelią perlaistymui. Šiame straipsnyje paaiškinsime, kaip patiems pasigaminti automatinę drekinimo sistemą, nuo ko pradėti, kaip ją įdiegti ir kokie yra jos privalumai.

Nuo ko pradėti

Apibendrinant galima pasakyti, kad automatinė laistymo sistema yra puiki investicija bet kuriam namų savininkui  ar sodininkui. Atsižvelgiant į laiko taupymo, vandens taupymo, ekonomiškumo, padidėjusios turto vertės, pritaikymo individualiems poreikiams ir ramybės privalumus, nesunku suprasti, kodėl vis daugiau žmonių renkasi šias sistemas. Tai kam laukti? Investuokite į automatinę sistemą šiandien ir mėgaukitės sveiko ir gyvybingo sodo ar vejos privalumais.

Automatinė laistymo sistema

Automatinė laistymo sistema tai technologija, kuri leidžia automatiškai valdyti augalų laistymą. Automatika gali būti montuojama tiek lauke, tiek patalpose. Sistema dažniausiai susideda iš jutiklio, kuris matuoja dirvožemio drėgmę, ir valdiklio, kuris automatiškai įjungia arba išjungia laistymo sistemą. Siekiant geriausių rezultatų, reikia tinkamai nustatyti valdiklio parametrus.

Sveiki