Tvenkinių įranga

Tvenkinių įranga turi ne tik susidoroti su dekoratyvinio tvenkinio vandens kiekiu,
bet ir turėti tam tikrą saugos ribą. Pasitaiko, kad dirbtinio tvenkinio savininkas iš pradžių neplanuoja jame laikyti žuvies, o paskui persigalvoja. Šiuo atveju labai pravers „saugumo riba“.

Tvenkiniu-iranga

Kitas svarbus dalykas yra tinkamai paslėpti arba papuošti tvenkinio įrangos vietą.
Jei viskas bus padaryta teisingai, žvelgiant į rezervuarą neliks jo dirbtinumo jausmo, žmogus pajus vienybę su gamta.
Bendrą įspūdį gali sugadinti žvilgčiojantis vamzdis ar ne vietoje kyšantis maišytuvas.
Tokia situacija įmanoma, jei montavimo darbus atliko nepatyrę specialistai.

Dekoratyviniam tvenkiniui jums reikės šios įrangos:

Dekoratyvinių tvenkinių vandens filtrai

Dekoratyviniu-tvenkiniu-vandens-filtrai

Šiuolaikinį dekoratyvinį tvenkinį galima palyginti su nuostabiu vandens sodu, kuriame auga įvairūs augalai, jaukiai jaučiasi žuvys ir kiti gyventojai, o krantus puošia pakrantės augalija. Tokio sodo didybę ir harmoniją galima pasiekti tik naudojant modernią tvenkinio įrangą, ypač tvenkinio filtrą. Filtras pašalina nešvarumus, suspenduotas daleles, apsaugo nuo vandens irimo bei bakterijų protrūkių.

Tvenkinių vandens siurbliai

Dekoratyviniu-tvenkiniu-vandens-siurbliai

Šiuo metu bet kuriame dirbtiniame rezervuare, nepriklausomai nuo jo funkcionalumo ar dydžio, naudojamas tvenkinio siurblys. Pagrindinė tokio tipo įrangos paskirtis – tiekti vandenį į filtrą, kad būtų užtikrintas stabilus ir efektyvus rezervuaro filtravimas. Tvenkinių siurbliai neleidžia vandeniui žydėti, palaiko ekologinę pusiausvyrą rezervuare, sudaro sąlygas patogiai gyventi povandeniniams jo gyventojams ir augalams. Be to, tvenkinių siurbliai aktyviai naudojami kuriant dekoratyvinius upelius, krioklius, fontanų kompleksus, kurie puošia rezervuarą ir aplinkui suformuoja tam tikrą mikroklimatą.

Dekoratyvinių tvenkinių vandens apšvietimas

Dekoratyviniu-tvenkiniu-vandens-apsvietimas

Puikus būdas padaryti dekoratyvinį tvenkinį sode tikrai pasakišką! Mes siulome povandeninius tvenkinio šviestuvus, kurie gali visiškai paversti dekoratyvinį tvenkinį patrauklesnį ir gerokai prailginti malonų poilsį prie jo vakare.

Dekoratyvinių tvenkinių vandens aeratoriai

vandens-aeratoriai

Asmeniniame sklype esantis tvenkinys – tai visų pirma poilsio zona, kuri taip pat reikalauja priežiūros. Jį reikia išvalyti, prisotinti deguonimi, žiemą saugoti nuo užšalimo, kad jo gyventojams būtų palanki temperatūra. Siekdami sumažinti jūsų rūpesčius, sukūrėme naujausios įrangos pasirinkimą, skirtą vandens telkinio aeracijai palaikyti.

Aeratorius-kompresorius yra specialus įtaisas, skirtas pasiekti tam tikrą O2 koncentraciją natūraliame tvenkinyje. Jį sudaro kompresorius ir oro purkštuvai, kurie tarpusavyje sujungti silikoninėmis žarnomis. Veikimo principas yra nuolatinis burbuliukų susidarymas naudojant įmontuotą puršktuką.

Sveiki