Dekoratyviniai tvenkiniai, fontanai, kriokliai
Rojus Tavo sode su Vandens Imperija

Dekoratyvinis tvenkinys

Įsivaizduok, kad tavo kieme tyvuliuoja natūralus dekoratyvinis tvenkinys, o šalia girdimas krioklys. Vanduo padeda sukurti ramybę ir SPA atmosferą

Dekoratyvinis tvenkinys įrengtas sklype taps harmonijos ir ramybės šaltiniu. Tvenkinys jūsų sklype yra tikras kraštovaizdžio dizaino perlas, kuris pavers jūsų sklypą į mėgstamą poilsio ir susiliejimo su gamta vieta.

Beveik dviejų dešimtmečių patirtį turinti eksterjero specialistų komanda pasiruošusi jums sukurti jūsų svajonių gerbūvį. Natūralūs dekoratyviniai tvenkiniai, mažai priežiūros reikalaujatys fontanai su integruotais alpinariumais — tai nedidelė dalis to, ką siūlome.

Fokusuojamės ne tik į kokybiškai atliekamus darbus, vizualiai gražų dizainą, bet ir nenustojame domėtis naujausiomis technologijomis. Jų dėka mažiau praleisite rūpindamiesi savo aplinka ir daugiau laiko galėsite skirti sau bei savo artimiesiems.

Dekoratyviniai tvenkiniai – tai riboto ploto dirbtiniai rezervuarai, kaskados, upeliai ir kriokliai. 

dekoratyvinis-tvenkinys-irengiamas

Dekoratyvinio tvenkinio įrengimas

Dekoratyvinio tvenkinio įrengimas susideda iš daugelio procesų.

Pasirinktoje vietoje pažymima būsimo dekoratyvinio tvenkinio įrengimao  vieta. Tam naudojami mediniai arba metaliniai kuoliukai.

PVC plėvelę reikia pakloti tiesioginiuose saulės spinduliuose, kad sušiltų.

Prieš pradedant dekoratyvinio tvenkinio įrengimą, turėtų būti parengtas jo projektas. Turėdami projektą galėsite vizualizuoti savo idėjas ir pastebėti trūkumus.

Dideliu dekoratyvinių tvenkinių kasimui dažniausiai naudojama speciali technika (savivartis, ekskavatorius), kurios pagalba jie atlieka didžiąją dalį rezervuaro statybos darbų.

Likęs darbas atliekamas rankiniu būdu, tuo tarpu būtina atidžiai stebėti, kad sienų nuolydžio kampas būtų 45–60 laipsnių.

Priešingu atveju bus sunku kloti hidroizoliacinę medžiagą, o baigus statybas netrukus gali sutrupėti sienos.

Nepaisant dekoratyvinio tvenkinio dydžio ir paskirties jis  reikalauja priežiūros, todėl valymo sistemos įrengimas yra labai svarbus tvenkinių statybos etapas. Klientui pageidaujant, galima įrengti fontano įrangą ir povandeninį apšvietimą, kuris vakare gali pabrėžti jūsų dirbtinio tvenkinio grožį.

Dekoratyvinis tvenkinys - šviesos ir harmonijos šaltinis
Dekoratyvinis-tvenkinys-sviesos-harmonijos-saltinis

Nejudantis vandens paviršius atspindi daug šviesos, todėl tvenkinys vizualiai išplečia teritoriją. Dekoratyvinis tvenkinys ne tik pagerins sodo mikroklimatą, bet ir leis mėgautis oro gaiva.

Dekoratyviniai tvenkiniai alpinariumai

Įvairių tipų dekoratyviniai tvenkiniai alpinariumai dekoruojami natūraliu ir dirbtiniu akmeniu, medžiu, smėliu ir akmenukais. Įspūdingai atrodo ir dekoratyviniai tvenkiniai alpinariumai. Tvenkiniui pramogų suteikia tiltai ir kabantys takai.

dekoratyviniai-tvenkiniai-alpinariumai

Neatsiejama Dekoratyvinio tvenkinio alpinariumo dalis yra pakrančių augalai, kaip taisyklė, daugiamečiai augalai, kuriems nereikia ypatingos priežiūros. Dekoratyvinių tvenkinių statyba yra sudėtingas ir daug laiko reikalaujantis procesas, specialių žinių ir įgūdžių, todėl geriau šį darbą patikėti mūsų specialistms. Kurių kvalifikacija ir ilgametė patirtis bei šiuolaikinių technologijų panaudojimas ir individualus požiūris leidžia įvykdyti bet kokio sudėtingumo užsakymus.

Tvenkinio apšvietimo įrengimas

Tvenkinio apšvietimo įrengimas leis jums grožėtis tvenkiniu net ir tamsiu paros metu.

apsvietimo irengimas
Tinkamai parinktas dekoratyvinio tvenkinio apšvietimas sukurs jaukią jūsų sodo atmosferą, kurioje atgausite jėgas ir pailsėsite po sunkios darbo dienos.
Krioklių įrengimas

Vienas iš efektyviausių dizaino sprendimų – dekoratyvinio tvenkinio su perpildymais (kaskadomis) sutvarkymas. Profesionaliai atliktas toks dekoratyvinis tvenkinys pripildys jūsų sklypą natūralios harmonijos ir pateiks apie jūsų gerovę bei gerą skonį.

Kriokliu-irengimas

Kartu su žaliais augalais, dekoratyviniais akmenimis ir įvairiomis sodo dekoracijomis natūralus tvenkinys su nuostabiomis žuvimis sukurs visiško privatumo ir ramybės atmosferą. Jums nebereikės niekur eiti ir net nereikės palikti savo kiemo, kad atsidurtumėte tikros gamtos oazės viduryje!

Tvenkinių įranga

Kad bet kuri sistema veiktų sklandžiai, reikalinga tvenkinių įranga. Atrodytų,
kokios dar įrangos reikia dekoratyviniams tvenkiniams ir rezervuarams, išskyrus filtrą?
Tačiau čia ne viskas taip paprasta, kaip atrodo. Kad vanduo tvenkinyje būtų švarus, skaidrus, be nemalonaus kvapo,
o žuvys jaustųsi patogiai, būtina tvenkinį įrengti specialiais mechanizmais.

Tvenkiniu-iranga
Sveiki